O nás

Na trhu funguje naše cestovní kancelář již od roku 2006, kdy jsme se zaměřovali pouze na cesty do Austrálie. Postupem času jsme však své portfólio destinací začali rozšiřovat. Ve všech destinacích, kde působíme, máme stálou kancelář. Všechny služby, které nabízíme, jsme několikrát předem osobně vyzkoušeli. Kvalifikovaně Vám poradíme, všichni naši konzultanti v české kanceláři v Japonsku působili. Naším primárním cílem je zajišťovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Japonsko z jiné perspektivy, z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

GARANCE CENY

CK Go2 patří mezi největší poskytovatele služeb skupinám a individuálním cestovatelům do Japosnka. Chceme Vám zaručit, že jsme Vám zajistili ty nejvýhodnější služby na trhu, a proto Vám poskytujeme bezkonkurenční cenovou garanci.

POJIŠTĚNÍ PROTI ÚPADKU

CK Go2 - specialista na dovolenou v Japonsku - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

 

LIDÉ V GO2

Tým CK Go2 je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Mauriciu, Maledivách, v Mexiku a Vietnamu.

Radek Dymeš - garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svoji druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Jan Drapela - průvodce

Japonsko poprvé navštívil v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel a objevoval nová místa. Je velkým obdivovatelem místních tradic a kulturního dědictví. Žije v Tokiu, kde se svou japonskou ženou nedávno založil rodinu. Vzhledem k jeho skoro dvoumetrové postavě ho v Japonsku rozhodně nepřehlédnete. Osm let žil v Austrálii, kde vystudoval cestovní ruch.

Karin Písaříková - průvodce

Do Japonska se dostala díky studijnímu stipendiu a žije zde od roku 2008 v hlavním městě, Tokiu. Jako průvodce se snaží klientům přiblížit nejen tradiční Japonsko, ale i současný život společnosti, zprostředkovat zážitky na míru a zodpovědět otázky týkající se místních zvyků a kultury. Karin aktivně působí v oblasti výtvarného umění a ráda Vám ukáže skryté galerie i populární muzea.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomuci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

KONTAKT

NÁZEV FIRMY: Go2 s.r.o.

E-MAIL: japonsko@ckgo2.cz

TELEFON: +420 737 854 302, +420 228 226 302

ADRESA: Biskupský dvůr 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-PÁ 9-17 hod