Letenky Japonsko

LETENKY BEZ POPLATKŮ

Protože úzce spolupracujeme s vybranými aerolikami, dokážeme vám nabídnout ty nejvýhodnější tarify. Garantujeme vám nejlepší letecké spojení v rámci konkrétního termínu a to bez rezervačních poplatků. Pro každý individuální zájezd hledáme nejvhodnější spojení v porovnání "cena - výkon". Zaměřujeme se tedy na co nejkratší let za co nejnižší cenu, samozřejmě s ohledem na požadavky klienta.

NEJVÝHODNĚJŠÍ LETENKY DO JAPONSKA

Letenky do Japonska jsme vám schopni zajistit za ceny od 13 000 CZK/os. Rovněž pro vás provedeme optimalizaci letenek, tedy ideální kombinaci termínu letu a konkrétního programu. Itinerář sestavíme tak, abychom jej mohli vhodně napasovat na levnější letecká spojení. Díky této optimalizaci ušetříte až 2 000 CZK/os.! Rovněž jsme vám schopni naplánovat stop-over na cestě z/do Japonska. Bez nutnosti platit za letenku vyšší cenu se tak můžete podívat třeba do Dubaje, Šanghaje nebo třeba Soulu.

OPEN-JAW LETENKY DO JAPONSKA

Open-Jaw letenka je letenkou s rozdílným místem příletu a odletu v konkrétní destinaci. Tento typ letenky je velmi výhodný, protože se není třeba vracet na místo příletu. Ušetří se tak nejen čas, ale mnohdy i peníze. To platí i pro Japonsko. Zájezdy obvykle začínají v Tokiu a končí v Osace, Hirošimě nebo Okinawě, odkud se můžete pohodlně vydat do Evropy. Pro další informace doporučujeme kontaktovat naši CK Go2, kde vám poskytneme podrobnější informace.

TIPY NA NÁKUP LETENEK DO JAPONSKA

Nechcete-li platit zbytečně velké peníze jen za letenky do Japonska, následujte několik jednoduchých pravidel. Ideální je nakupovat letenky cca 3-4 měsíce před plánovaným odletem. Nejdražší letenky se prodávají v období Vánoc a Nového roku, ale také během letních prázdnin. Co se týče obsazenosti, nejvytíženější bývají spoje v pátek a v sobotu. Pokud se nechcete stresovat nákupem letenek, obraťte se na nás. Výběr vhodné letenky do Japonska si rádi vezmeme na starost.